کاشت ابرو

کاشت ابرو 

آیا اطلاعاتی در مورد کاشت ابرو دارید؟ آیا می دانید چرا کاشت ابرو اهمیت دارد؟ ابرو برای چشم مثل قاب برای تصویر است. همانطور که یک عکس خوب در قابی زیبا جلوه ای بیشتر دارد ابروها هم کمک می کنند تا چشم ها هر چه بیشتر زیبا و خوش آب و رنگ به نظر آیند.

اگر آنقدر خوش شانس نیستید که با ابروهای پرپشت، زیبا و خوش فرم متولد شوید، نگران نباشید. علم پزشکی به شما کمک می کند تا این نقص را جبران کنید. کاشت ابرو به تازگی طرفداران زیادی پیدا کرده است. ما در این مقاله سعی داریم شما را با این فرآیند زیبایی آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

 

چرا ابرو اهمیت دارد ؟

وظیفه اصلی ابرو این است که از چشم در مقابل جریان رو به پایین عرق ( و یا هر گونه مایعات دیگر ) از پیشانی و نیز تابش نور آفتاب محافظت به عمل آورد.

کاشت ابرو مناسب چه افرادی است ؟

  • کاشت ابرو مناسب کسی است که در ناحیه ابرو بدونمو باشد.
  •  افرادی که تاتو انجام داده اند و از تاتو کردنکاملاً خسته شده اند
  • افرادی که به هر دلیل اسکار و جای زخم در ناحیهابرو دارند
  • افرادی که  ابروهایشان به اندازه ای کم شده که فاصله بین ابرو ها به ما این اجازه را بدهد که بتوانیم لابه لای این موها ابرو بکاریم بدوناین که به دیگر موهای ابرو آسیبی برسد.

اعتماد به نفس در کاشت ابرو

ابرو نقش بسیار مهمی در زیبایی و قرینگی صورت و اعتماد به نفس فرد دارد.ابرو وظیفه انکار ناپذیری در برقراری ارتباط با دیگران و بیان احساسات دارد.

برای اثبات موضوع می توانید با استفاده از نرم افزارها، فرم ابروهای خود را در عکس های تغییر دهید. مشاهده می کنید که تا چه حد در زیبایی صورت شما موثر است.  

علل از دست رفتن موهای ابرو

برای آسیب و از دست رفتن مو ابرو، علت های مختلفی وجود دارد که ما به تعدادی از این علل اشاره می کنیم:

  • آسیب به ابرو از طریق ضربه مانند تصادفاترانندگی ، سوختگی و غیره
  • امراض پوست مثل بیماری لوپوس ، بیماری های قارچیو میکروبی پوست
  • عدم رویش ابرو به صورت مادرزادی ، اصلاح کردن ابرو در خانم ها ، کندن ابرو ها به دلیل بیماری روانی
  •  درمان بیماری های دیگر مثل اشعه درمانی ، شیمیدرمانی و برداشت تومور ابرو با جراحی بیماری های عمومی .

کاشت ابرو به چه طریقی انجام می شود ؟

در کاشت ابرو از موهای ظریف بالای گوش و طرفین سر استفاده می شود این کار به روش FIT انجام می شود. موهای برداشته شده با ابزار مخصوص مرتب و آماده سازی شده و برای کاشت ابرو آماده می گردند.

 

مشکلات کاشت ابرو

لاز است قبل از اقدام برای کاشت ابرو با مشکلات آن آشنا شوبد. تا بتوانید انتخابی آگاهانه داشته باشید. موهای برداشته شده از سر از نظر ضخامت، رنگ، سرعت و مشخصات دیگر تا حدی متفاوت از موهای ابرو هستند. این تفاوت ها در ماه ای اولیه بیشتر احساس می شود.

 خوشبختانه به مرور زمان این موها از نظر مشخصات تا حد زیادی شبیه موهای ابرو می شوند. موهای مورد استفاده در کاشت ابرو بایستی حتماً گرافت های تک تارمویی و ظریف باشند.

زاویه خروج موهای ابرو از پوست 15-10 درجه است یعنی موهای ابرو خیلی روی پوست خوابیده اند. به این دلیل از نظر تکنیکی نمی توان در یک جلسه کاشت ابرو تراکم مانند ابروی طبیعی بوجود آورد.

در انتها

باید یاد آور شویم، کاشت ابرو یک کار بسیار دقیق و حساس است. این کار تخصصی حتماً بایستی توسط متخصص پوست و مو انجام شود، زیرا نتیجه کاشت ابرو غیر قابل برگشت می باشد. ابرو یکی از اجزای مهم صورت شماست، پس لازم است تا با تحقیقات کافی به بهترین متخصص پوست و مو مراجعه کنید. فریب تبلیغات گسترده را نخورید و برای پرداخت هزینه های کمتر، به قربانیان جراحی های زیبایی تبدیل نشوید. 

پاسخ