کاشت ابرو طبیعی

کاشت ابرو طبیعی

تعریف کاشت ابرو طبیعی چیست و چه تفاوتی با دیگر کاشت ابرو دارد ؟ در این مقاله می خواهیم به صورت کامل در مورد کاشت ابرو طبیعی صحبت کنید.

دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست ، مو و زیبایی جهت ارتباط می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید .شماره تماس ونک و شهر قدس به ترتیب عبارتست از : : ۸۸۶۴۲۴۱۳ – ۰۹۳۵۳۵۳۸۶۴۱ – ۰۹۰۱۴۴۴۴۱۱۸

علت نارضایتی افرادی که کاشت ابرو انجام داده اند چیست ؟

خیلی از افرادی که مراجعه می کنند و در جای دیگری کاشت ابرو انجام داده اند از ابروی خود ناراضی هستند زیرا فرم ابروهایشان به حالت سیخ سیخ است و خواب درستی ندارد و به صورت چند شاخه کاشته شده است . این مساله باعث شده که فرم ظاهری زیبا نباشد و فرد احساس نارضایتی کند .

کاشت ابرو طبیعی

کاشت ابرو طبیعی

مهم ترین توصیه در کاشت ابرو طبیعی

دوستان عزیز برای کاشت ابرو طبیعی خیلی باید دقت کنید .

اولین مساله تکنیک کاشت ابرو است زیرا تکنیک کاشت یکی از مهم ترین مواردی است که اگر از ابتدا مشکل داشته باشد هر چه قدر که ابروهای شما رشد کند به حالتی که دلتان می خواهد قرار نمی گیرد تکنیک دکتر امیر سلیمانی تکنیک کاملاً طبیعی است به صورت فولیکول های تک تاره مویی و به صورت خواب طبیعی است .

توصیه های مهم قبل از کاشت ابرو طبیعی

توجه شود که 10 روز قبل از کاشت مو این نکات را رعایت کنید .

  • از مصرف مشروبات الکلی و دخانیات خودداری کنید .
  • مصرف برخی از داروها باید قطع شود مانند داروهای ضد انعقاد خون ، وارفارین و هیارین ، بروفن ، ایندومتاسین ، اسپیرین ، قرص ویتامین E
  • آزمایش های پیش از عمل عبارتند از آزمایش هپاتیت C ، آزمایش هپاتیت B ، آزمایش HIV
  • پیش از عمل دوش بگیرید و سرخود را با شامپو بشویید.
  • قبل از مراجعه به کلینیک صبحانه کامل میل کنید.
  • ترافیک تهران فراموش نشود .روز عمل حتماً در ساعت مشخص شده در کلینیک حاضر شوید.

نحوه ی شست و شو بعد از کاشت ابرو

نحوه ی شست و شو بعد از کاشت ابرو بسیار مهم است شما تا دو هفته ی اول اصلاً نباید به ابروهایتان دست بزنید زیرا تارهای کاشته شده به هیچ جایی بند نیست و فقط داخل یک شیاف فرو رفته است به همین دلیل مراقبت برای ابروهای کاشت شده بسیار مهم است و شست و شوی ابرو بسیار مهم است .

  • شستن ابرو ها خیلی ساده است و به هیچ عنوان نباید دست زده شود شما برای شست و شو می توانید از اسپری آب ترکیب شده با شامپو بچه استفاده کنید و از دور اسپری کنید به گونه ای که فشاری بر روی ابروهای شما وارد نشود.بعد از اسپری به صورت مجدد آب ولرم اسپری کنید تا ابروها به کاملا تمیز انجام شود.
  • در دوهفته ای اول به هیچ عنوان به هنگام استحمام زیر فشار مستقیم آب قرار نگیرید.

نتیجه کاشت ابرو طبیعی

ابرو یکی از ارگان هایی است که به صورت ما زیبایی می بخشد و در اصطلاح قاب چهره است پس این قاب چهره را مراقبت باشید و به دست افرادی بسپارید که تکنیک و تبحر کافی را داشته باشد.

راه های ارتباطی

مطب ونک : تهران ، خیابان ولیعصر ، بالاتر از میدان ونک ، کوچه برادران شریفی ، پلاک ۶۱ ، واحد ۱ ، ساختمان پزشکان خشایار

۰۲۱-۸۸۶۴۲۴۱۳ -۰۹۳۵۳۵۳۸۶۴۱

مطب شهر قدس:میدان قدس- بلوار امام خمینی – جنب داروخانه رستمی- ساختمان پزشکان مهدیه- طبقه ۴ واحد۱۰

 

پاسخ