پی آر پی موی سر

پی آر پی موی سر

پی آرپی برای درمان زخم، ارتوپدی، زیبایی و …. به کار می رود.کیفیت PRP به فاکتورهایی از جمله تعداد پلاکت های خون هر فرد ، خون کیت و نحوه انجام تکنیک ها  بستگی دارد.

دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست ، مو و زیبایی جهت ارتباط می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید .شماره تماس ونک و شهر قدس به ترتیب عبارتست از : : ۸۸۶۴۲۴۱۳ – ۰۹۳۵۳۵۳۸۶۴۱ – ۰۹۰۱۴۴۴۴۱۱۸

پی آر پی چیست ؟

پی آر پی یک روش اتولوگ است یعنی استفاده از پلاکت های خود فرد برای درمان بافت های تحلیل رفته یا آسیب دیده. در حقیقت مقداری خون از فرد گرفته می شود مانند آن چه که در آزمایش های چکاپ انجام می شود و این خون در کیت های مخصوص سانتریفیوژ می شود و پلاکت فرد جدا می شود. پلاکت جدا شده چون خاصیت بازسازی دارد به نواحی مورد نظر تزریق می شود .

سابقه ی تزریق پی آر پی

پی آر پی (PRP ) سابقه ی 20 ساله در علم پزشکی دارد که حدود 12 سال پیش برای درمان های ارتوپدی مورد استفاده قرار می گرفت که اخیراً در 5 الی 6 ساله گذشته در زمینه ی زیبایی مورد استفاده واقع شده است .

پی آر پی موی سر

پی آر پی موی سر

عوامل موثر در ریزش مو

استرس زندگی شهر نشینی ، آلودگی های محیطی و عوامل هورمونی و ژنتیکی در حقیقت باعث شده در اثر حاضر ریزش مو یک عارضه رو به افزایش در جامعه باشد.

 در حقیقت سال های زیادی بود که افراد با کابوس ریزش مو ، تاسی مردان و حتی زنان دست و پنجه نرم می کردند که ما موفق شدیم بر تکیه بر تزریق پی آرپی موی سر درمان کنیم که خوشبختانه موفقیت و رضایت با استفاده از این روش بیش از 90 درصد بوده است.

تزریق پی آر پی موی سر چگونه انجام می شود ؟

خون هر فرد دارای پلاسما و گلبول قرمز است . در پلاسمای هر فرد سلول هایی به نام پلاکت وجود دارد که دارای بیش از 30 نوع پروتئین است که در فرآیند ترمیم بسیار موثر می باشد در واقع در این روش ابتدا از فرد خون گرفته می شود سپس پلاسمای آن جدا شده و پلاکت تخلیظ می گردد سپس این ماده را که PRP نام دارد در محل مورد نظر تزریق می شود .

پی آر پی موی سر جهت درمان ریزش مو و فعال کردن فولیکول های مو انجام می شود، با استفاده از پلاکت خود بیمار ، نمونه خون گرفته می شود سپس با استفاده از دستگاه سانتریفیوژ نمونه خونی که از بیمار گرفته می شود داخل دستگاه گذاشته می شود ، این کار باعث جداشدن پلاکت و پلاسما از گلبول های قرمز که سنگین تر هستند می شود بعد از جدا شدن، پلاکت ها به داخل سر بیمار تزریق می شود که باعث فعال شدن فولیکول های سر می شود.

نتایج پی آر پی موی سر  

معمولاً اثر PRP را یک ماه بعد می توانیم مشاهده کنیم و فاصله ی بین جلسات بین 3 هفته تا یک ماه است.

دیگر خدمات دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست عبارتند از :

هایفوتراپی

جوانسازی پوست

کربوکسی تراپی

میکرونیدلینگ

راه های ارتباطی

مطب ونک : تهران ، خیابان ولیعصر ، بالاتر از میدان ونک ، کوچه برادران شریفی ، پلاک ۶۱ ، واحد ۱ ، ساختمان پزشکان خشایار

۰۲۱-۸۸۶۴۲۴۱۳ -۰۹۳۵۳۵۳۸۶۴۱

مطب شهر قدس:میدان قدس- بلوار امام خمینی – جنب داروخانه رستمی- ساختمان پزشکان مهدیه- طبقه ۴ واحد۱۰

۰۹۳۵۳۵۳۸۶۴۰ – ۰۹۰۱۴۴۴۴۱۱۸
info@dr-soleymani.com
پیج اینستاگرام

پاسخ