مزوتراپی برای لک صورت

مزوتراپی برای لک صورت

مزوتراپی صورت چیست و چه کاری می تواند برای من انجام دهد؟

با استفاده از تزریقات متوالی در مقیاس های کوچک، متخصصان موادی را برای صاف کردن پوست به طور طبیعی در آن اعمال می کنند، به عنوان مثال ویتامین های  A، B، C، E و K ، مواد معدنی، آنزیم ها ها و اسیدهای نوکلئیک از جمله این مواد هستند. مزوتراپی صورت باعث بازسازی پوست، کاهش شلی پوست و آبرسانی و هیدراته شدن آن می شود.

  • درمان صورت با مزوتراپی

درمان مزوتراپی صورت توسط تزریقات کوچک مقداری از داروها، عصاره های گیاهی، ویتامین ها و همچنین مواد مغذی مانند اسید هیالورونیک، اسید آمینه و مواد معدنی در زیر لایه های سطحی پوست انجام می شود. با استفاده از این روش بلافاصله ناحیه مورد نظر در صورت تحت تاثیر قرار می گیرد و نتایج سریع را می توان در چند جلسه مشاهده کرد.

بنابراین، چهره شما قابلیت ارتجاعی، شکل و درخشش قبلی خود را به دست می آورد. از آنجایی که این درمان بدون ایجاد برش و با استفاده از ماده های طبیعی مورد نیاز پوست برای آبرسانی و بازسازی انجام می شود، نتایج سریع و قابل اعتمادی به همراه خواهد داشت.

درمان مزوتراپی صورت گزینه ای عالی هم برای زنان و هم مردان در تمام سنین می باشد تا زیبایی ظاهری صورت و گردن را برگرداند.

  • رنگدانه ها

در صورت پیدایش رنگدانه های صورت مانند ملاسما، ترک خوردگی، لک ها و تغییر رنگدانه های پوست این درمان برای انتقال مواد لازم و کمک کننده مانند گلوتاتیون و ویتامین C به طور مستقیم در لایه های پوست استفاده می شود و تنها در چند جلسه تغییرات فوری قابل مشاهده هستند.

  • جوانسازی پوست با مزوتراپی

درمان پوستی مزوتراپی جهت تزریقات لازم برای انتقال مواد مورد نیاز به طور خاص به لایه های پوست، دستیابی به شاداب  ماندن پوست و نتایج سریعتر با عوارض کمتر استفاده می شود. همچنین می تواند در کاهش و درمان خطوط پیشانی و چین و چروک موثر باشد، آسیب دیدگی پوست در اثر آفتاب را بهبود بخشد و به عنوان درمان برای جوانسازی پوست کاربرد دارد.

  • آکنه / زخم

پر کردن اسکار، به خصوص آنهایی که باعث التهاب پوست می شوند، باید توسط مواد کنترل کننده مانند هیالورونیک ها در مناطق مورد نظر استفاده می شود و در چند جلسه نتایج خوبی ایجاد می کند.

دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست ، مو و زیبایی جهت ارتباط می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید یا به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید. شماره تماس ونک و شهر قدس به ترتیب عبارتست از : : ۸۸۶۴۲۴۱۳ – ۰۹۳۵۳۵۳۸۶۴۱ – ۰۹۰۱۴۴۴۴۱۱۸

نتایج

درمان مزوتراپی با تحریک و تقویت بافت پوست باعث درمان لک، کاهش چین و چروک های صورت و در نتیجه احیای پوست می گردد. این روش باعث بازسازی و جوانسازی پوست شده، پوست آسیب دیده را ترمیم می کند و در نتیجه انعطاف پذیری و هیدراتاسیون پوست را افزایش می دهد.

مزوتراپی-صورت

مزوتراپی-صورت

 پس از درمان

ممکن است پس از درمان مقداری زخم ایجاد شود که به سرعت از بین می روند. همچنین قرمز شدن پوست به طور ملایم هم تا چند ساعت پس از مزوتراپی طبیعی است. سعی کنید پوستتان را تحت تابش آفتاب قرار ندهید و از کرم ضد آفتاب مناسب استفاده کنید.

چه کسانی نباید مزوتراپی انجام دهند؟

  • کسانی که دارای  بیماری های فعال در پوست هستند.
  • آلرژی به بخش های کنترل شده
  • بارداری یا شیردهی

نتیجه گیری

در این مقاله به بررسی اثرات مزوتراپی برای لک صورت و مزایای آن پرداختیم. همچنین مزوتراپی موی سر برای درمان ریزش مو نیز کاربرد دارد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های مندرج در سایت دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست خوب در تهران تماس حاصل فرمایید.

پاسخ