متخصص پوست در ونک

متخصص پوست در ونک

بهترین متخصص پوست چه ویژگی هایی دارد ؟

ایجاد یک محیط امن برای ارایه مراقبت های پزشکی نیازمند مشارکت فعال رهبری سازمانی است .هر پزشکی مسئولیتی مهم در قبال امنیت و انجام عالی ترین مراقبت در محیط طبابت خود دارد.

دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست ، مو و زیبایی جهت ارتباط می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید .شماره تماس ونک و شهر قدس به ترتیب عبارتست از : : ۸۸۶۴۲۴۱۳ – ۰۹۳۵۳۵۳۸۶۴۱ – ۰۹۰۱۴۴۴۴۱۱۸

اولین گام در ایجاد فرهنگ ایمنی ، تعیین یک نقطه آغاز برای پرستاران و پزشکان در ارتباط با نگرش ها و برداشت ها پیرامون ایمنی بیمار است .

روش دیگر برای بهبود جو ایمن در مطب یا بیمارستان ، پذیرش اصل «فقط فرهنگ» است .بر اساس این اصل خطای انسانی را نمی توان از هیچ سیستم پیچیده ای (مثل سیستم مراقبت بهداشتی )حذف نمود.

پیامدهای نامطلوب و قصور ناخواسته این امکان را برای سازمان فراهم می سازد که پروسه های مراقبتی خود را جهت تداوم بهبود مورد ارزیابی قرار دهد .در چنین سیستمی ، گزارش نگرانی ها و مشکلات ایمنی اغلب افزایش پیدا می کند .

متخصص پوست در ونک

متخصص پوست در ونک

درگیری بیمار و خانواده در کیفیت و ایمنی

یکی از تعاریف بهتر کیفیت بر آوردن توقعات مشتریان می باشد .ارتباط واضح و مکرر بین تیم کارکنان مراقبت بهداشتی و بیماران و خانواده ی آن ها موثرترین راه برای تعیین و برآورده کردن انتظارات مطلوب می باشد.

تکنیک گرفتن تاریخچه

  • تکنیک گرفتن تاریخچه بیماری فعلی بسته به بیمار ، مشکل بیمار و پزشک متفاوت است .یک پزشک خوب به بیمار اجازه می دهد تا در خصوص شکایت اصلی خود صحبت کند.این مشکل معمولاً عمده ترین موضوع در ذهن بیمار است و غالباً دلیل اصلی مراجعه به پزشک می باشد .در طی این مرحله ، رابطه زمانی شکایت اصلی بیمار را با کل طول مدت بیماری تعیین کنید .
  • از آنجا که معمولاً تمام اطلاعات مربوط به علایم با تکنیک های فوق مشخص می شوند پزشک باید متعاقب اولین مرحله ی مصاحبه یک مجموعه سوالات مستقیم و مفصل در مورد علایم توصیف شده توسط بیمار بپرسد.
  • در این هنگام داده های کسب شده توسط تکنیک های دو مرحله قبل باید چندین احتمال تشخیصی را مطرح کنند.
  • با مشاهده چگونگی بازگو کردن تاریخچه و نیز رفتار غیر کلامی بیمار ، واکنش روانی او را نسبت به بیماری تعیین کنید .

متخصص پوست در ونک

دکتر امیر سلیمانی از سال 1389 تاکنون عضو انجمن متخصصین پوست می باشد . و با بهترین روش های روز دنیا مشکلات پوستی شما را درمان می کند و از بهترین تکنیک ها برای زیباسازی صورت استفاده می کند .

دیگر خدمات دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست عبارتند از :

هایفوتراپی

جوانسازی پوست

کربوکسی تراپی

میکرونیدلینگ

راه های ارتباطی

مطب ونک : تهران ، خیابان ولیعصر ، بالاتر از میدان ونک ، کوچه برادران شریفی ، پلاک ۶۱ ، واحد ۱ ، ساختمان پزشکان خشایار

۰۲۱-۸۸۶۴۲۴۱۳ -۰۹۳۵۳۵۳۸۶۴۱

مطب شهر قدس:میدان قدس- بلوار امام خمینی – جنب داروخانه رستمی- ساختمان پزشکان مهدیه- طبقه ۴ واحد۱۰

پاسخ