عوارض تزریق بوتاکس

عوارض تزریق بوتاکس

همان طور که می دانید مراقبت بعد از تزریق بوتاکس بسیار مهم است و از ایجاد عوارض موقتی تزریق بوتاکس جلوگیری می کند ما  در این مقاله می خواهیم  در مورد اقدامات ضروری بعد از تزریق بوتاکس صحبت کنیم .

دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست ، مو و زیبایی جهت ارتباط می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید .شماره تماس ونک و شهر قدس به ترتیب عبارتست از : : ۸۸۶۴۲۴۱۳ – ۰۹۳۵۳۵۳۸۶۴۱ – ۰۹۰۱۴۴۴۴۱۱۸

مراقبت بعد از تزریق بوتاکس

  • یکی از مراقبت های بعد از بوتاکس شست و شوی صورت است .شست و شو با آب سرد به صورت ملایم اشکال ندارد ولی حمام با آب داغ تا 24 ساعت توصیه نمی شود زیرا می تواند جریان خون درپوست را افزایش دهد و باعث جا به جایی مولکول های بوتاکس به مناطق مجاور و ایجاد عوارض ناخواسته می شود.
  • تا 4 ساعت بعد از تزریق بوتاکس فرد باید حالت نشسته داشته باشد. در صورت خوابیدن مولکول های بوتاکس می تواند وارد استخوان حدقه شود و احتمال دو بینی با افت پلک وجود دارد
  • تا 24 ساعت بعد از تزریق بوتاکس ورزشهای سنگین توصیه نمی شود .ورزش سنگین می تواند باعث افزایش جریان خون در همه سیستم های بدن شود و ریسک کبودی و جابه جایی به نقاط دورتر را بالا ببرد.
  • بوتاکس برای افراد باردار و در حال شیرده ممنوع است زیرا می تواند وارد جریان خون جنین شود. چون میتواند وارد شیر مادر شود .
    آیا تزریق بوتاکس عوارض دارد ؟

    آیا تزریق بوتاکس عوارض دارد ؟

آیا تزریق بوتاکس عوارضی دارد ؟

بوتاکس هم نوعی دارو است مانند دیگر داروها همان طور که داروی استامینوفن یک داروی ساده است و برای بعضی افراد امکان دارد عوارض داشته باشد بوتاکس هم می تواند گاهی اوقات عوارض موقتی  داشته باشد ولی خوشبختانه به دلیل اینکه خود بوتاکس دارویی است که در بدن ماندگاری کوتاهی دارد و بعد از چند ماه از بدن پاک می شود عوارض بوتاکس هم خوشبختانه ماندگار نیستند و ظرف چند هفته از بین می روند .البته به شرطی که بوتاکس توسط متخصص پوست یا جراح پلاستیک و به مواد استاندارد و تایید شده استفاده شود وگرنه هر اتفاق ناگواری ممکن است متاسفانه بیفتد و عوارض خطرناکی پیش بیاید در مجموع تزریق بوتاکس کاری بی خطر است و به همین دلیل بوتاکس در دنیا جزء پر  طرفدار ترین است و میلیون ها نفر سالانه بوتاکس انجام می دهند و متخصصین برای خودشان و خانوادشان به کرات استفاده می کنند .

دیگر خدمات دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست عبارتند از :

هایفوتراپی

جوانسازی پوست

کربوکسی تراپی

میکرونیدلینگ

راه های ارتباطی

مطب ونک : تهران ، خیابان ولیعصر ، بالاتر از میدان ونک ، کوچه برادران شریفی ، پلاک ۶۱ ، واحد ۱ ، ساختمان پزشکان خشایار

۰۲۱-۸۸۶۴۲۴۱۳ -۰۹۳۵۳۵۳۸۶۴۱

مطب شهر قدس:میدان قدس- بلوار امام خمینی – جنب داروخانه رستمی- ساختمان پزشکان مهدیه- طبقه ۴ واحد۱۰

۰۹۳۵۳۵۳۸۶۴۰ – ۰۹۰۱۴۴۴۴۱۱۸
info@dr-soleymani.com
پیج اینستاگرام

پاسخ