دکتر پوست خوب برای تزریق بوتاکس

دکتر پوست خوب برای تزریق بوتاکس

در عصر حاضر تزریق بوتاکس در میان افراد بسیاری در جامعه گسترش یافته است. تزریق بوتاکس هم جنبه درمانی دارد و هم جنبه زیبایی. اما سوالی که برای بیشتر افراد پیش می آید این است که بهترین متخصص پوست کیست؟ دکتر پوست خوب برای تزریق بوتاکس کیست؟ بهترین متخصص پوست و مو چه ویژگی هایی دارد؟ و…

به همین دلیل در این مقاله قصد داریم درباره مشخصات دکتر پوست خوب برای تزریق بوتاکس مطالبی را ارائه نماییم تا شما عزیزان با خیالی آسوده بتوانید پزشک مورد نظر خود را بیابید پس در ادامه با ما همراه باشید.

متخصص پوست در ونک

متخصص پوست در ونک

تزریق بوتاکس چیست؟

تزریق بوتاکس باعث دنرواسیون شیمیایی عضلات توسط بلوک استیل کولین می شود و در نتیجه ضعف یا شل شدن عضلات سبب صاف شدن خطوط هایپرفانکشنال و برجسته صورت و گردن می شود. همراهی تزریق بوتاکس با لیزر و تزریق فیلر به خصوص در نواحی فعال مثل دور چشم و دهان می تواند مفید باشد. تاثیر بوتولینوم توکسین نوع A به طور معمول چند ماه می باشد که با تزریق مجدد می تواند افزایش یابد. عوارض تزریق بوتاکس می تواند افتادگی پلک باشد که به علت انتشار بوتولینوم توکسین به عضله غیرهدف ایجاد می شود و با تزریق متمرکز و تکنیک صحیح قابل پیشگیری می باشد.

در حال حاضر تزریق بوتاکس شایع ترین اقدام جراحی زیبایی می باشد و با توجه به رواج مصرف آن چه در رابطه مسائل زیبایی و چه در رابطه با مسائل درمانی یک پروتکل جامع و واحد برای آن تعیین شده است.

علل مراجعه به بهترین دکتر برای تزریق بوتاکس چیست؟

تزریق بوتاکس روشی کاملا تخصصی است بنابراین نیاز است توسط بهترین متخصص پوست انجام شود دکتر پوست خوب برای تزریق بوتاکس به خوبی تشخیص می دهد بهترین نقاط تزریق بوتاکس کدام هستند اما در صورتی که این روش توسط افراد غیر متخصص انجام شود می تواند برخی عوارض جانبی را به همراه داشته باشد که برای افراد ناخوشایند هستند.

دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست ، مو و زیبایی جهت ارتباط می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید یا به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید. شماره تماس ونک و شهر قدس به ترتیب عبارتست از : : ۸۸۶۴۲۴۱۳ – ۰۹۳۵۳۵۳۸۶۴۱ – ۰۹۰۱۴۴۴۴۱۱۸

تزریق بوتاکس برای چه کسانی ممنوع است؟

با وجود اینکه بوتاکس ماده ای بی خطراست اما استفاده از آن برای برخی افراد ممنوع است.

  • زنانی که در دوران بارداری یا شیردهی هستند.
  • افرادی که مبتلا به برخی عفونت های فعال یا سرطان هستند.

به همین دلیل توصیه می شود قبل از تزریق بوتاکس پزشک خود را در جریان تمام مشکلات خود یا داروهایی که مصرف می کنید قرار دهید.

بهترین دکتر بوتاکس در تهران چه مشخصاتی دارد؟

برای اینکه بتوانید بهترین دکتر پوست را برای تزریق بوتاکس بشناسید ابتدا نیاز است با مشخصات و ویژگی های وی آشنا شوید. برخی از مشخصات دکتر پوست خوب برای تزریق بوتاکس عبارتند از:

  • بهترین دکتر پوست باید صبور باشد و با حوصله به معاینه و درمان بیماران بپردازد.
  • نیاز است از جدیدترین تکنیک های درمانی و زیبایی آگاهی داشته باشد و از جدیدترین داروها و تجهیزات پزشکی استفاده نماید.
  • در درمان بیماری های پوستی بهترین درمان با کمترین عوارض جانبی را برای بیمارانش انتخاب نماید.
  • در تزریقات زیبایی از بهترین برندها با کیفیت و ماندگاری بالا استفاده نمایند.

سایر خدمات دکتر امیر سلیمانی

دکتر امیر سلیمانی علاوه بر تزریق بوتاکس بسیاری از خدمات دیگر به بیماران خود ارائه می نمایند که قصد داریم تنها تعداد محدودی از این خدمات را برای شما عزیزان بیان کنیم:

مزوتراپی

درمان مزوتراپی در واقع به روش هایی اطلاق می گردد که در آن داروها و ویتامین های مفید از طریق تزریقات متعدد وارد ناحیه تحت درمان می شوند. این روش برای جوانسازی پوست کاربرد دارد و خوشبختانه فاقد عوارض جانبی خاصی می باشد.

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد روش جایگزین مناسبی برای گزینه هایی مانند اپیلاسیون و شیو کردن می باشد. در این روش انرژی لیزر جذب فولیکول های مو می شود و رشد مجدد موها را دچار اختلال می کند. در صورتی که در لیزر موهای زائد توسط متخصص پوست با تجربه و با طول موج مناسب انجام گیرد عوارضی به همراه نخواهد داشت.

تزریق ژل

تزریق ژل یکی از روش های پرطرفدار است که می تواند با جوانسازی پوست به آن زیبایی بخشد. در حال حاضر تزریق ژل به لب، گونه، پلک، بینی و … توسط متخصصین انجام می گیرد.

درمان لک با لیزر کیوسوئیچ

لیزر کیوسوئیچ روشی موثر برای از بین بردن لک های صورت می باشد و نتایج شگفت انگیزی پس از انجام آن قابل مشاهده است. این روش در پاک کردن تاتو و خالکوبی، درمان ملاسما و قارچ ناخن نیز کاربرد دارد.

درمان جای جوش با سابسیژن

سابسیژن برای درمان جای جوش های عمیق کاربرد دارد و موجب کلاژن سازی پوست می شود. در صورتی که این روش همراه با سایر روش ها مانند میکرونیدلینگ، لیزر فرکشنال و … انجام شود می تواند نتایج بسیار خوبی به ارمغان آورد.

نتیجه گیری

در این مقاله به بررسی مشخصات دکتر پوست خوب برای تزریق بوتاکس پررداختیم. همچنین برخی از خدمات ارئه شده توسط دکتر امیر سلیمانی را معرفی کردیم. شما عزیزان در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های مندرج در سایت تاس حاصل فرمایید.

پاسخ

1 × سه =