درمان خطوط پیشانی

درمان خطوط پیشانی

یکی از مواردی که معمولاً افراد از متخصص پوست خود می پرسند در مورد خطوط پیشانی و یا خطوط اخم است که آیا لیزر فرکشنال  می تواند به این نوع خطوط کمک کند یا خیر ؟

دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست ، مو و زیبایی جهت ارتباط می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید .شماره تماس ونک و شهر قدس به ترتیب عبارتست از : : ۸۸۶۴۲۴۱۳ – ۰۹۳۵۳۵۳۸۶۴۱ – ۰۹۰۱۴۴۴۴۱۱۸

این خطوط هنگامی ایجاد می شوند که انقباض عضلات مربوطه آن ها را ایجاد کرده است .در واقع کسی که می خواهد با دقت بیشتر به حرفی گوش دهد و یا منظره ای را تماشا کند و خطوط اخمش را بیشتر می کند با این عضلات کار می کند و یا وقتی فردی ابروهایش را بالا می اندازد به طور عادی عادت دارد که این کار را انجام دهد ممکن است این خطوط ها در پیشانی ایجاد شود .قبل از این که این لیزرها بتوانند کمک کنند باید کاری کنیم که انقباض این عضلات را متوقف کنیم.

لیزر آر اف فرکشنال

لیزر آر اف فرکشنال

درمان خطوط پیشانی با تزریق بوتاکس

آیا انقباض این عضلات به طور دائم ممکن است ؟ و آیا کار درستی است ؟ در پاسخ باید گفت نه ، زیرا برخی از اعمال جراحی ممکن است یک عضله را برای همیشه از بین ببرند و آن عضله کار نکند که این نوع جراحی ها کار درستی نیست.
امروزه با استفاده از تزریق بوتاکس این عضلات را به طور موقتی به مدت 4 تا 6 ماه از کار می اندازند.

 

کاربرد لیزرها و فیلرها در درمان خطوط پیشانی

بعد از تزریق بوتاکس فرصت خوبی است که عضله ای که دیگر منقبض نمی شود و چروک را به پوست تحمیل نمی کند و به پوست فرصت استراحت می دهد می توان در این فرصت استراحت کاری کرد که چروک های ثابت که این هیچ ارتباطی با انقباض عضلات ندارد ولی آثارشان در پیشانی باقی مانده با استفاده از لیزر آن را کم کرد در صورتی که خطوط پیشانی خیلی عمیق باشد امکان دارد لیزر ها نتوانند برای درمان کمک کنند و مجبور شویم از فیلرها کمک بگیریم فیلرها مواد پر کننده هستند ،پر کننده ها می تواند طبیعی باشند مانند تزریق چربی که از خود فرد گرفته می شود و به خود فرد تزریق می شود و یا ژل هایی باشند که آماده هستند این ژل ها به صورت استریل از هیالورونیک اسید تهیه می شوند و هیچ گونه عوارضی برای فرد ندارد .

دیگر خدمات دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست عبارتند از :

هایفوتراپی

جوانسازی پوست

کربوکسی تراپی

میکرونیدلینگ

راه های ارتباطی

مطب ونک : تهران ، خیابان ولیعصر ، بالاتر از میدان ونک ، کوچه برادران شریفی ، پلاک ۶۱ ، واحد ۱ ، ساختمان پزشکان خشایار

۰۲۱-۸۸۶۴۲۴۱۳ -۰۹۳۵۳۵۳۸۶۴۱

مطب شهر قدس:میدان قدس- بلوار امام خمینی – جنب داروخانه رستمی- ساختمان پزشکان مهدیه- طبقه ۴ واحد۱۰

۰۹۳۵۳۵۳۸۶۴۰ – ۰۹۰۱۴۴۴۴۱۱۸
info@dr-soleymani.com
پیج اینستاگرام

پاسخ