تزریق ژل لب

تزریق ژل لب

لب یکی از اجزای بدن می باشد که ارتفاع و سایز آن تحت تاثیر افزایش سن می باشد وچین چروک ها و خط های ی به وجود امده بر روی لب فرم وحالت آن را تغییر میدهد.یکی از ساده ترین و بی خطرترین روش های فرم دهی لب ها تزریق ژل به  لب می باشد. پزشک ابتدا بر پایه اصول زیبایی شناسی صورت و اندازه و فرم لب ها و چهره فرد،فرم  لب را پیش بینی کرده و عملیات تزریق را انجام می دهد.

بهترین مارک برای تزریق ژل به لب کدام است ؟

ژل هیالورونیک اسید از جدیدترین  ژل‌های موجود در بازاراست ، این نوع ژل که در حال حاضربرای لب ها مناسب ترین انتخاب می باشد ، حدود 6 ماه تا 1 سال ماندگاری دارد .

دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست ، مو و زیبایی جهت ارتباط می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید .شماره تماس ونک و شهر قدس به ترتیب عبارتست از : : ۸۸۶۴۲۴۱۳ – ۰۹۳۵۳۵۳۸۶۴۱ – ۰۹۰۱۴۴۴۴۱۱۸

نوع دیگری ژل موجود در بازاربه نام ژل هیدروکسی آپاتیت می باشد  که 1 تا2 سال ماندگاری دارد.از مزایای این نوع مواد میتوان به دائمی نبودنشان اشاره کرد چرا که زمانی که فرد به هر دلیلی از تزریق پشیمان شد اثر این مواد به مرور از بین خواهد رفت،اما در ژل های دائمی امکان پشیمانی وجود ندارد.

تزریق ژل لب

تزریق ژل لب

برای انتخاب بهترین ژل چه کنیم ؟

لازم است بدانید که  بهترین ژل‌ها ، ژل‌هایی می باشند که بیشترین سازگاری بیولوژیک را با بدن داشته وباعث تحریک  واکنش‌های ایمنی در بدن وهمچنین سرطان‌ زا نباشند. با توجه به این که لب‌ها خون‌رسانی بالایی دارند و کاملا متحرک هستند باید پایداری ژل مورد نظر و حجم تزریق شده دقیقتر بررسی وانتخاب شوند.

برای تزریق ژل به چه کسی مراجعه کنیم ؟

اگر برای تزریق ازانواع ژل های غیر استاندارد استفاده شود ممکن است ژل در داخل لب جابه جا شود وبه نواحی اطراف لب پخش شود. پس اگر قصد انجام تزریق ژل به لب ها یتان ر ا دارید،  حتما این دو نکته را به خاطر داشته باشید که فقط به متخصصان پوست و مو و جراحان پلاستیک مراجعه کنید و دوم اینکه از نوع ماده ای که پزشک موردنظرتان برایتان تزریق می کند و مدت زمان ماندگاری و عوارض احتمالی آن  آگاهی داشته باشید .

آیا تزریق ژل لب عوارض دارد ؟

برای برخی از افراد ممکن است این سوال پیش بیاید که پس از جذب ژل تزریق شده ، آیا فرم لب هایشان تغییر می کند ؟باید  گفت خیر،پس از جذب ژل ها فرم لب تغییر نمی کند و به فرم اولیه خود برمی گردد. توصیه می شود از ژل های دائمی خصوصا در اولین تزریق استفاده نکنید زیرا ممکن است عوارض آلرژیک و یا عفونت  برایتان پیش بیاید.

نتایج تزریق ژل لب

در بعضی از مواقع خانم های مراجعه کننده جهت انجام تزریق ژل لب همراه خود تصویری ارائه می دهند و علاقه دارند که بعد از تزریق ژل فرم لب آنها شبیه عکس مورد نظر فرم دهی شود اما شاید این خواسته منطقی و قابل انجام نباشد و بهتر است که فرد اجازه دهد که  پزشک مورد نظر بر پایه اصول زیبایی شناسی صورت وفرم لب و اندازه ها ، و باتوجه به بررسی های انجام داده متناسب با چهره شخص، تزریق ژل را انجام دهد و لب ها به گونه ای فرم دهی شود که متناسب و منحصر به چهره فرد باشد.

راه های ارتباطی

مطب ونک : تهران ، خیابان ولیعصر ، بالاتر از میدان ونک ، کوچه برادران شریفی ، پلاک ۶۱ ، واحد ۱ ، ساختمان پزشکان خشایار

۰۲۱-۸۸۶۴۲۴۱۳ -۰۹۳۵۳۵۳۸۶۴۱

مطب شهر قدس:میدان قدس- بلوار امام خمینی – جنب داروخانه رستمی- ساختمان پزشکان مهدیه- طبقه ۴ واحد۱۰

پاسخ