بهترین متخصص لیزر موهای زائد در تهران

شاید برای بسیاری از افراد رشد موهای ناخواسته در نواحی مختلف بدن معضل بزرگی باشد و روش های مختلفی هم برای از بین بردن آنها امتحان کرده باشند اما نتیجه خوبی نگرفته باشند. اما بهتر است بدانید دیگر نیازی به نگرانی نیست زیرا در عصر حاضر با پیشرفت علم پزشکی روش های بسیاری برای رفع موهای زائد بدن به کمک انسان آمده اند که می توانند موهای ناخواسته را به طور دائمی یا موقت از بین ببرند. حتما تاکنون حدس زده اید درباره لیزر موهای زائد صحبت می کنیم. ما قصد داریم در این مقاله شما را با این فرآیند آشنا کنیم و به شما کمک کنیم تا به راحتی بهترین متخصص لیزر موهای زائد را انتخاب کرده و به وی مراجعه کنید بنابراین پیشنهاد ما این است با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

متخصص پوست در ونک

متخصص پوست در ونک

لیزر موهای زائد چیست؟

لیزر موهای زائد یک روش غیر تهاجمی است که در آن از لیزر برای کاهش رشد مو استفاده می شود. این روش یکی از محبوب ترین روش های زیبایی است که مردم برای خلاص شدن از موهای ناخواسته انجام می دهند. در این روش یک پرتو متمرکز از نور ملانین (یک نوع رنگدانه) در موهای شما را هدف قرار می دهد. نور به فولیکول مو آسیب می زند بنابراین رشد مو مهار یا به تاخیر می افتد.

موارد کاربرد لیزر موهای زائد

شما می توانید لیزر موهای زائد را در هر قسمت از بدن خود انجام دهید. قسمت های اصلی برای این کار عبارتند از:

شانه ها

لب بالا

چانه

گردن

کمر

قفسه سینه

پاها

بازوها

خط بیکینی

شکم

دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست ، مو و زیبایی جهت ارتباط می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید یا به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید. شماره تماس ونک و شهر قدس به ترتیب عبارتست از : : ۸۸۶۴۲۴۱۳ – ۰۹۳۵۳۵۳۸۶۴۱ – ۰۹۰۱۴۴۴۴۱۱۸

مزایای لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد و یافتن بهترین متخصصویژگی های منحصربه فرد لیزر موهای زائد، طرفداران بسیاری برای این شیوه درمانی و زیبایی ایجاد کرده است ازجمله:

رفع موهای زائد به کمک لیزر به دوره نقاهت نیاز نداشته و فرد پس از اتمام جلسات خود می تواند به انجام فعالیت های روزانه بازگردد.

تعداد جلسات محدود و نیاز به شارژ مجدد در فواصل طولانی مدت شش ماهه یا یکساله را می توان از دیگر مزایای این روش دانست.

بدون درد بودن از ویژگی های مثبت دیگر این شیوه است.

همچنین هزینه مناسب را می توان از مزایای بهره گیری از لیزر در رفع موهای زائد به شمار آورد.

آیا لیزر، موهای زائد را به طور دائمی از بین می برد؟

این روش رشد موهای زائد را برای یک دوره به تاخیر می اندازد. در ابتدا شما باید جلسات متعدد را برای لیزر موهای زائد به طور کامل انجام دهید. پس از آن شما می توانید برای حفظ درمان، هدف قرار دادن مناطق مستعد و یا خلاص شدن از شر موهای زائد به طور دائمی اقدام نمایید. لیزر موهای زائد صرفا روشی بالاتر از ریزش موهای بدن شماست. این پروسه یک روش پزشکی است که شما باید خودتان را برای آن آماده کنید و چند نکته را قبل از انجام آن در نظر بگیرید که عبارتند از:

1-  از وکس کردن یا کندن موها از ناحیه تحت درمان اجتناب کنید.

2-  حداکثر شش هفته قبل از لیزر موهای زائد، در معرض نور خورشید قرار نگیرید. (شما همچنین باید تا شش هفته بعد هم از این کار اجتناب کنید).

3-  اجتناب از مصرف محصولاتی که ممکن است پوست شما را تحریک کنند.

4-  اجتناب از مصرف داروهای ضد التهابی که ممکن است خطر خونریزی را افزایش دهند.

5-  اگر عفونت پوستی، بثورات و یا تاول تبخالی دارید، از انجام این روش اجتناب کنید.

6-  اگر باردار هستید، از این کار اجتناب کنید.

مراحل لیزر موهای زائد چگونه است؟

لیزر موهای زائد توسط بهترین متخصص1-  قبل از این روش، متخصص پوست ناحیه ای را که قرار است لیزر موهای زائد بر روی آن انجام گیرد، تمیز می کند.

2-  اگر شما این کار را در یک منطقه نسبتا حساس (مانند خط بیکینی) انجام دهید، متخصص پوست و مو ممکن است از یک ژل بیحسی استفاده کند.

3-  از شما خواسته می شود که از محافظ چشم استفاده نمایید تا از آسیب لیزر جلوگیری شود.

4-  متخصص پوست یک پرتو نور را روی ناحیه خاص بدن شما برای حذف موهای زائد هدف قرار می دهد.

چرا لازم است به بهترین متخصص لیزر موهای زائد مراجعه کنید؟ 

از آنجایی که تبلیغات بسیاری برای این حوزه انجام می گیرد ممکن است برخی افراد فریب این تبلیغات دروغین را خورده و برای انجام لیزر موهای زائد به افراد غیرمتخصص مراجعه نمایند. به همین دلیل تاکید ما همواره بر این موضوع است که باید به بهترین متخصص پوست برای این کار مراجعه نمایید زیرا در غیر این صورت عوارض جانبی خاصی مانند سوختگی یا سایر مشکلات ممکن است برای شما به وجود آید.

مشخصات بهترین متخصص لیزر موهای زائد

برای اینکه بتوانید به بهترین متخصص پوست برای لیزر موهای زائد مراجعه نمایید لازم است ابتدا بدانید این متخصصین چه ویژگی هایی باید داشته باشند:

  • متخصص پوست خوب باید دارای تجربه و تخصص کافی در این زمینه باشد.
  • با دقت به معاینه و درمان بیماران بپردازد تا مشکلی برای آنها پیش نیاید.
  • با توجه به نوع و رنگ پوست هر فرد بهترین لیزر را برای او انتخاب کند.
  • به بیمار درباره دستورالعمل های لازم قبل و بعد از لیزر موهای زائد توضیحات کافی را ارائه نماید.

به منظور یافتن بهترین متخصص لیزر در تهران، باید به چند مسئله توجه داشته باشید ازجمله:

کلینیک درمانی

لازم است به این نکته توجه داشته باشید که تجهیزات و وسایل مورد استفاده در یک مرکز درمانی ارتباط مستقیمی با تحقق نتیجه مطلوب نهایی برای شما دارد لذا بهتر است برای شناسایی بهترین پزشک در این حوزه، به این نکته توجه داشته باشد که آیا این مرکز درمانی دارای مجوز رسمی، دستگاه های به روز، کادر درمانی مجرب و رعایت پروتکل های بهداشتی است یا خیر.

ویژگی های پزشک متخصص

در مرحله دوم لازم است پزشک مورد نظر را مورد ارزیابی قرار دهید. داشتن سبقه علمی به همراه تجربه عملی موفق می تواند نشان دهنده مهارت پزشک مورد نظر در درمان موهای زائد باشد. همچنین می توانید پیش از تصمیم گیری نهایی با پزشک متخصص مشورت نموده و خواسته خود از نتیجه نهایی را با وی درمیان بذارید. توجه به خواسته ای شما یکی از فاکتورهای شناسایی بهترین پزشک متخصص لیزر موهای زائد می باشد. همچنین بررسی نمونه کارهای پیشین وی نیز می تواند در ارزیابی شما تاثیر مثبتی داشته باشد.

توجه داشته باشید که لیزر شما حتما توسط پزشک متخصص و یا توسط کادر درمانی مجرب و تحت نظارت مستقیم پزشک انجام شود.

نتیجه گیری

در این مقاله درباره لیزر موهای زائد و مشخصات بهترین متخصص پوست برای انجام آن توضیحاتی را ارائه نمودیم. توصیه می کنیم برای انجام کار حتما به بهترین متخصص لیزر موهای زائد در تهران مراجعه نمایید.

پاسخ