بهترین فیلر برای صورت

بهترین فیلر برای صورت

رویکرد اولیه

افرادی که عملکرد فعال در زمینه تزریق فیلر دارند نیاز به استفاده از انواع گوناگون فیلر دارند. با رشد روزافزون انتخاب های در دسترس از شرکت های متنوع، آگاهی کامل از ترکیبات قابل استفاده موجود در بازار برای به کارگیری جهت تزریق برای یک بیمار بسیار زمان بر و گیج کننده می باشد. برای تزریق کننده های باتجربه که بیماران زیادی دارند و در طول روز از سرنگ های متعدد فیلر استفاده می کنند گاهی تا 8 نوع مختلف فیلر در روز نیز به کار می رود و این در طی یک روز کاری شلوغ امری رایج به شمار می آید. ذکر این نکته نیز مهم است که رویکرد مصرف در تزریق کننده های حرفه ای کاملا متفاوت است.

فیلر-برای-صورت

فیلر-برای-صورت

ویژگی های ژل

فردی که در زمینه تزریق ژل فعالیت می کند می بایست اگاهی کامل از مفهوم پایه G   Prime داشته باشد که معادل سفتی یا پایداری ژل در هنگام تحت فشار قرار گرفتن است. ترکیباتی که   G Prime بالاتری دارند با ظرفیت برجسته سازی بیشتری همراه هستند و در نتیجه هنگام برجسته سازی نواحی با پوست ضخیم تر مثل تزریق فیلر به گونه یا درمان چروک های عمقی تر یا افزایش وضوح حاشیه لب کاربرد دارند.

یکی دیگر از ویژگی های ژل های هیالورونیک چسبندگی آنها است که میزان جریان ان از سرنگ و نحوه عملکرد ژل به محض تزریق پوست را مشخص می کند. ترکیبات با چسبندگی بیشتر کشسانی بیشتری دارند و هنگامی که تحت کشش قرار می گیرند، پیش از گسیختگی ترکیب کشش بیشتری پیدا می کنند. این مساله از نظر بالینی با صاف شدن و انعطاف پذیر شدن بیشتر پوست و تا حدی نرم تر شدن آن نمود پیدا می کند.

هیالورونیک اسید ها به عنوان فیلرهای جدید ظرفیت زیادی جهت استفاده در عملکرد روزانه دارند چرا که با رضایت بیشتر بیمار و دوره نقاحت و بهبودی کمتر همراه بوده و با خطر کمتری نسبت به سایر فیلرهای تحریک کننده کلاژن سازی همراه هستند چرا که اثر آنها با استفاده از هیالورونیداز برگشت پذیر است. انواع جدیدتر هیالورونیک اسید غلظت کمتری داشته و در عوض طول اثر بیشتری دارند و در تمامی مناطق کاربرد دارند.

ماندگاری اثر فیلرها

یکی از نکاتی که در هنگام مشاوره با بیمار و اغلب با توجه به هزینه بر روی انتخاب فیلر اثر دارد طول مدت آن می باشد. به طور قطع طول مدت اثر تزریق فیلر بستگی به ناحیه مورد استفاده دارد اما در یک ناحیه خاص هم در بین فیلرهای مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا نیز براساس تجربه طول اثر متفاوتی وجود دارد. البته ترکیبات با دوام بیشتر با تورم اولیه پس از تزریق بالاتری همراه هستند که بیمار باید نسبت به آن آگاهی داشته باشد. براساس قیمت ژل و همچنین طول مدت اثر آنها هزینه کلی برای بیماران طیف وسیعی دارد.

دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست ، مو و زیبایی جهت ارتباط می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید یا به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید. شماره تماس ونک و شهر قدس به ترتیب عبارتست از : : ۸۸۶۴۲۴۱۳ – ۰۹۳۵۳۵۳۸۶۴۱ – ۰۹۰۱۴۴۴۴۱۱۸

مشاوره

اغلب در طی جلسه مشاوره بیماران قادر به انتخاب ترکیب مورد نیاز خود نمی باشند و این مساله را براساس تجربه و قضاوت فرد تزریق کننده به او واگذار می کنند. بنابراین اغلب انتخاب محدود به برندهایی است که فرد تزریق کننده تمایل به استفاده از آنها را در مطب دارد و انتخاب نهایی تنها محدود به طولانی اثر بودن یا کوتاه اثر بودن آن است. سپس براساس محل مورد نظر جهت درمان، فرد تزریق کننده از ترکیبات مناسب تر با انعطاف پذیری و غلظت بیشتر یا کمتر استفاده می کند.

مشاوره پس از تزریق

از آنجا که برخی ترکیبات نسبت به سایرین آبدوست تر هستند در نتیجه تورم پس از تزریق آنها بیشتر بوده و بنابراین دستورالعمل های پس از تزریق آنها متفاوت است. به طور مثال در زیر چشم نسبت به سایر نواحی تورم بیشتر است در نتیجه نیاز به استفاده بیشتر از یخ و همچنین قرارگیری بیشتر در موقعیت ایستاده وجود دارد.

سایر خدمات دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست خوب در تهران:

تزریق چربی

تزریق بوتاکس

برداشت خال

پاسخ