برداشت خال

برداشت خال

روی صورت زائده هایی به نام خال وجود دارد و معمولاً این زائده ها شما را اذیت می کند هر موقع جلوی آینه می روید از وجود این زائده ها ناراحت می شوید و با خود می گویید اگر این خال ها وجود نداشت چه صورت زیباتری داشتم .بعضی از افراد از برداشت خال ترس دارند زیرا نمی دانند که این خال ها چگونه برداشته می شود در این مقاله می خواهیم به صورت مختصر در مورد برداشت خال صحبت کنیم .

دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست ، مو و زیبایی جهت ارتباط می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید .شماره تماس ونک و شهر قدس به ترتیب عبارتست از : : ۸۸۶۴۲۴۱۳ – ۰۹۳۵۳۵۳۸۶۴۱ – ۰۹۰۱۴۴۴۴۱۱۸

انواع خال ها

مساله ای که در مورد خال ها اهمیت دارد چند فاکتور مختلف است در حقیقت ما یک قانون a ،b،c ،d در مورد خال ها داریم .

  • قانون a یعنی اگر خال ها اطراف آن ها ناقرینگی وجود داشته باشد. این مساله علامت خوبی نیست بهتر است با خال هایی که حالت تقارن ندارد به صورت مشکوک برخورد شود و حتما، نیاز است به متخصص پوست مراجعه کنید تا خیالتان راحت شود.
  • قانون b یعنی مرزبندی نامرتبی داشته باشد که این نوع هم علامت نسبتاً بدی در خال ها است
  • قانون c یعنی رنگ خال در قسمت های مختلف متفاوت است مثلاً یک جا تیره و یک جا روشن باشد یا یک جا قهوه ای و جای دیگر سیاه باشد که این دسته از خال ها هم علامت بدی است.
  • قانون d جز دسته از خال هایی است که هیچ کدام از این خواص را ندارد و هیچ کدام از آن مشکلات را ندارد و یک پزشک به آن مشکوک نیست و شخص می تواند به راحتی به پزشک مراجعه کند تا برداشت خال را انجام دهد.

برداشت خال ها

برداشت خال به دو روش انجام می شود که عبارتست از :

جراحی : روش جراحی به وسیله ی تیغ برداشته می شود مشکلی که در روش جراحی است این است که جای آن تا مدت ها بر صورت می ماند و بعد از جراحی نیاز است که جایی که برداشت خال صورت می گرفته لیزر شود.

برداشت خال با لیزر : این روش جز روش هایی است که چندین سال است مورد استفاده و استقبال قرار گرفته است که معمولاً با استفاده از لیزر co2 که لیزری تهاجمی است انجام می شود برای انجام با co2 متخصص پوست باید اطمینان کامل داشته باشد که خال صد در صد خوش خیم است .

برداشت خال

برداشت خال

نتایج برداشت خال

نتایج برداشت خال بسیار رضایت بخش است و معمولاً با استفاده از لیزر co2 هیچ گونه جایی بر جای نمی گذارد.بهترین محل برداشت برای این نوع لیزر صورت و گردن است .

چه خال هایی نیاز است با جراحی برداشته شود ؟

برخی از خال های به اصطلاح گوشتی بهتر است برای نتیجه بهتر با جراحی برداشته شود.

دیگر خدمات دکتر امیر سلیمانی متخصص پوست عبارتند از :

هایفوتراپی

جوانسازی پوست

کربوکسی تراپی

میکرونیدلینگ

راه های ارتباطی

مطب ونک : تهران ، خیابان ولیعصر ، بالاتر از میدان ونک ، کوچه برادران شریفی ، پلاک ۶۱ ، واحد ۱ ، ساختمان پزشکان خشایار

۰۲۱-۸۸۶۴۲۴۱۳ -۰۹۳۵۳۵۳۸۶۴۱

مطب شهر قدس:میدان قدس- بلوار امام خمینی – جنب داروخانه رستمی- ساختمان پزشکان مهدیه- طبقه ۴ واحد۱۰

۰۹۳۵۳۵۳۸۶۴۰ – ۰۹۰۱۴۴۴۴۱۱۸
info@dr-soleymani.com
پیج اینستاگرام

پاسخ